Alleen voor leden: deelname aan de Tulpenrallye Proloog op 15 april
Op zaterdag 15 april heeft de conformiteitscontrole voor de Tulpenrallye 2023 plaats op het militair oefenterrein de Vlasakkers in Amersfoort.
Lees meerDutch Historic Rally Club
Op een herfstige zaterdag 13 januari 2018 werd de eerste NHRF-rally verreden die meetelt voor het NK 2018. Er deden 12 equipes mee in de Expertklasse, 26 in de Sportklasse en 17 in de Toerklasse. Daarnaast waren er 9 equipes met een moderne auto van na 1 januari 1988 die in de zogenoemde Open Klasse streden.
In de Expertklasse gingen Jacqueline Zuiderwijk en Jürgen Donders met de winst aan de haal, in de Sportklasse werden Jan en Ronald van der Aa eerste en in de Toerklasse waren dat Ruud en zijn zoon Christiaan Bosch met hun gele Opel Manta. In de Open Klasse tenslotte waren het Erik en Anniek Ligtenberg die naar voren mochten komen om hun beker in ontvangst te nemen.
De volledige uitslag is hier te downloaden.
Op zaterdag 15 april heeft de conformiteitscontrole voor de Tulpenrallye 2023 plaats op het militair oefenterrein de Vlasakkers in Amersfoort.
Lees meer