Midzomeravondrit staat klaar en inschrijving is geopend!
Afgelopen dinsdag heb ik met de uitzetter Ruben Knook de Midzomeravondrit gereden. Ruben heeft een mooie combinatie weten te maken
Lees meerDutch Historic Rally Club
De notulen van de ledenvergadering d.d. 6-10-2014, de voorlopige verlies- en winstrekening en balans en de toelichting daarop zijn beschikbaar voor de leden. U kunt ze vinden onder ‘Mijn DHRC’. Hoe komt u daar? Gebruik de link die u eerder toegezonden hebt gekregen. Link kwijt? Geen nood, via ‘Mijn DHRC’ kunt u hem nogmaals aanvragen.
In ‘Mijn DHRC’ staan ook uw gegevens zoals ze bij ons bekend zijn. Verandert daar iets in? Bent u verhuisd, heeft u een ander telefoonnummer of een nieuw e-mailadres? Dan verzoeken wij u die wijzigingen zo snel mogelijk door te voeren in ‘Mijn DHRC’.
Afgelopen dinsdag heb ik met de uitzetter Ruben Knook de Midzomeravondrit gereden. Ruben heeft een mooie combinatie weten te maken
Lees meer